Ofera wędkarska

Zarezerwuj swój pobyt!
Nowość w Błękitnym Kopaniu!
Oferta wędkarska od 1 maja do 27 października.
W bezpośredniej okolicy naszego ośrodka znajduje się malownicze przybrzeżne jezioro Kopań. Bogate w ryby, będące legowiskiem i ostoją licznych gatunków ptactwa. Niska presja wędkarska daje szanse na naprawdę dobre połowy. Dostęp do wody jest bardzo ograniczony, więc łowienie z brzegu jest niemożliwe.
Jezioro Kopań to duży zbiornik o powierzchni prawie 900ha. Jak większość jezior przybrzeżnych, tak i Kopań jest dość płytkim jeziorem (średnia głębokość to niecałe 2 m a maksymalna 4 m ), od Bałtyku oddziela je wąski pas lądu. Wędkarze mogą złowić tutaj szczupaka, węgorza, okonia, lina i sandacza, którego jest tu akurat bardzo dużo.
Jeziorem zarządza Gospodarstwo Rybackie Mielno, a wymagane do łowienia pozwolenie można wykupić w sklepie wędkarskim w Darłowie.
Nasz ośrodek dysponuje dwoma nowymi łodziami wędkarskimi typu Wile405 wyposażonymi w dwa schowki, z których jeden-rufowy, pomieści zbiornik z paliwem lub akumulator oraz mniejszy dziobowy. Łodzie o długości 405 cm oraz szerokości 150 cm są idealne do swobodnego i bezpiecznego poruszania się na wodzie oraz zapewniające komfort podczas długich połowów.
Nie dysponujemy silnikami do łodzi.
Chcesz przeżyć niezapomniane chwile z wędką nad dziką wodą w Polsce?
Zapraszamy.
Może się okazać, że morze to nie tylko gofry, plaża i tłumy ludzi.