Domki w Błękitnym Kopaniu

Zarezerwuj swój pobyt!
Funkcjonalność i styl
Domki w Błękitnym Kopaniu zostały zaprojektowane w nowoczesnym, morskim stylu w taki sposób, aby nie tylko cieszyły oko, ale również były w pełni funkcjonalne. Domki są komfortowo wyposażone i klimatyzowane. Każdy z nich na parterze posiada salon z jadalnią i aneksem kuchennym oraz łazienkę z prysznicem, zaś na piętrze znajdują się dwie sypialnie oraz duża szafa wnękowa w holu. Jedna sypialnia ma duże łóżko małżeńskie (180 cm szerokości), a w drugiej znajdują się dwa łóżka, które po rozsunięciu są łóżkami dwuosobowymi (160 cm szerokości). Całość ma powierzchnię ok. 55 metrów kwadratowych. Z salonu przez przeszklone drzwi jest wyjście na kameralny taras z fotelami i stolikiem kawowym.
W każdym domku:
Obiekt korzysta z energii odnawialnej – słonecznej. Parking bezpośrednio przy obiekcie. Obiekt zapewnia ręczniki.Na życzenie dostępne są: wanienki kąpielowe dla dzieci, krzesełka do karmienia dla dzieci, łóżeczka turystyczne.
Dla wszystkich gości obiektu dostępne są plac zabaw, dwa grille gazowe oraz miejsce do grillowania, a także wypożyczalnia rowerów i łódek.